Několik slov o naší firmě

Firma MB MINERAL s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem produktů pro vaše omítky, podlahy, akvária a dekorace.  Nabízí širokou škálu produktů - mozaikové omítky, mozaikové omítky s žulovým efektem, kamenné koberce, barvené písky, filtrační písky, akvarijní a terarijní písky, dekorativní písky, pojiva a penetrace.

Firma MB MINERAL s.r.o. byla během posledních pěti let součástí mnoha realizací. Například KC Svoboda Cheb, kamenné cesty v miniautura parku Mariánské Lázně, základní i střední škola Cheb, lékařský dům Sokolov, spousty bytových domů, realizací teras a jiné.

Spolupracuje jen s těmi nejlepšími (synthomer, eastman, topstone) díky čemuž nabízí jen produkty vysoké kvality. Své výrobky dodává do celé České Republiky, Slovenska, Německa i například Polska.

Máte zájem o větší množství vybraného zboží, pravidelný odběr do Vašich stavebnin (prodejen), chcete výhodnější ceny nebo prostě jen potřebujete informace? Napište nám, zavolejte nebo rovnou přijďte na naší provozovnu.


Mailová adresa:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefonní kontakt: 737 266 168

Provozovna: MB MINERAL s.r.o - Chlumeček 883/2, 350 02 Cheb 


Náš tým se Vám vždy pokusí poradit a vyhovět tak, aby jste byli spokojení.

MB MINERAL s.r.o.
Keteňská 973/6
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Provozovna: Chlumeček 883/2, 350 02 Cheb

2019-11-25-13-48-222

IČ: 03856721
DIČ: CZ03856721

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 238748. 

Odpovědný zástupce (jednatel firmy): Vladimír Mansfeld

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 737 266 168

Hlavní produkty

 • Mozaikové omítky

  Mozaiková omítkovina je určena pro povrchovou úpravu svislých ploch ve venkovních i vnitřních prostorech. Nejčastěji se používá na sokly domů a k tvorbě dekorativních ploch v interiéru. 

 • Kamenné podlahy
  Kamenný koberec, známý i pod názvy kamínková podlaha nebo kamínková dlažba, je směs přírodních říčních či mramorových kamínků a epoxidového pojiva. Je vhodný jak k úpravám v exteriéru, tak v interiéru... 
   
 • Pojiva

  Nabízíme ACRYLMIX - pojivo na bázi vodné disperze pro mozaikové omítky a EpoSand - dvousložkové interiérové pojivo určené pro mozaikové, kamínkové a jiné podlahy ze suchého kameniva či písku.

 • Akvarijní a terarijní písek

  Nabízíme přírodní i barvený písek různých odstínů a zrnitostí k využití do vašich akvárií a terárií. Písek je barevně stálý, netoxický, nezabarvuje, neovlivňuje PH ani tvrdost vody. 

 • Dekorativní písek

  Dekorativní písek vytváří jedinečnou dekoraci v misce, svícnu nebo ve váze. V kombinaci se svíčkami nebo květinami získáte nádherné dekorační prvky do vašeho interiéru.

 • Penetrace

  Penetrační nátěry slouží pro přípravu stavebních podkladů, sjednocují savost podkladů, zpevňují jej, slouží jako můstek pro aplikaci dalších vrstev, snižují spotřebu krycí nátěrové hmoty.