Topstone

Firma MB MINERAL s.r.o. otevírá novou pobočku společnosti TOPSTONE s.r.o. v Chebu na adrese Chlumeček 883/2. Na pobočce si můžete zakoupit veškeré produkty společnosti TOPSTONE s.r.o.

  • TopStone je jediný originální povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva s nejdelší tradicí ve svém segmentu.
  • Kvalita povrchu TopStone souvisí s kvalitou speciální pryskyřice s certifikací vývoje a unikátních pevnostních parametrů.
  • S naším kamínkovým povrchem získáte celistvou plochu beze spár, která má krásný přírodní vzhled, je mrazuvzdorná, unikátně vodopropustná, neklouže a je nenáročná na údržbu.

Systémy povrchu TopStone

Systémy TopStone nabízí řešení povrchů v exteriéru na zpevněný nebo nezpevněný podklad, v interiéru a to jak na svislé, tak i na vodorovné plochy.

TOPSTONE, s.r.o. je tvůrcem a výrobcem patentovaného systému kamínkových povrchů, působící na českém trhu již od roku 1996. TOPSTONE realizuje prodej pouze kvalitních certifikovaných a pravidelně testovaných výrobků. Vyrábí pouze z materiálů z ověřených a tradičních zdrojů.

Produkty TOPSTONE jsou bez obsahu škodlivých látek, zdravotně nezávadné.

TOPSTONE nabízí kompletní produktovou řadu připravenu pro pultový prodej v uživatelsky přívětivém maloobchodním balení a ve velkoobchodním balení pro realizátory pokládek kamínkových koberců TopStone. Nedílnou součástí je také kompletní poradenství a technický servis.

Systém TopStone je profesionálním a komplexním řešení povrchů z přírodních materiálů včetně hydroizolací, penetrací a ostatního doplňkového sortimentu.

Systém TopStone Interiér

Systémy TopStone Exteriér

TopStone Stěnový Systém

 Systém TopStone - Řešení vodopropustného povrchu na nezpevněných plochách

 

TopStone Balkon Systém